Комунальний заклад "Опорний заклад освіти"Слобідський ліцей" Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області

Новини

Друзі! День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Любі першокласники! Школа є особливим світом, який кожному розкривається по-своєму. Будьте активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво й весело. Будьте щирими й товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів. Будьте відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди радітимете можливості відповісти на уроці та отримати гарну оцінку.

У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання. Екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого. Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Тепер ви теж повноправні жителі Країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!

21 вересня – Міжнародний день миру.
На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій в Українї, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

Учні 3-А класу.  Виготовлення аплікації "Ми за мир!"

29 вересня .Акція " Смілива гривня" розпочата.